Střechy Kugler

Střechy Kugler
Bubeníčkova 36,
615 00 BRNO
Tel.: 548 538 387
email: jan@kugler.cz

Firma Střechy Kugler patří mezi nejdéle působící stavební firmy na trhu. Stojí tedy za námi letité zkušenosti a dokonalá znalost problematiky. Ručíme nadstandardní pětiletou zárukou na většinu našich prací.

Podívejte se, co pro vás můžeme udělat:

Střechy - stavby, opravy, rekonstrukce

Ať už máte dům rodinný nebo činžovní, moderní novostavbu nebo památkově chráněnou roubenou chalupu, tovární halu, kostel či zahradní altán, naše firma vám postaví, zrekonstruuje, nebo opraví jakoukoli střechu. Může být plochá, šikmá, strmá, zalomená nebo zakřivená. Umíme postavit a opravit i netradiční a atypické střechy.

Na Vaši střechu položíme libovolnou krytinu, ať už jde o tašky pálené (drážkové, bobrovky či prejzy) nebo betonové, krytinu plechovou (měď, pozink, titanzinek nebo hliníkové šablony), šindele, došky, břidlici, modifikované pásy, lepenky či folie.

Pracujeme jak moderními, tak i tradičními postupy.

Rekonstrukce vždy provádíme tím nejvhodnějším způsobem, není pro nás problém ani rekonstrukce střechy přeložením, což znamená, že se práce provádějí pouze ze střechy, aniž by se zasahovalo do půdních nebo jiných prostor. Rekonstruovali jsme střechy památkově chráněných budov, kostela, průmyslových objektů, budov oblého půdorysu...

Střechy opravíme ohleduplně k částem, které opravu nepotřebují. Pracujeme i z lana, bez nutnosti montáže lešení. Sanujeme a staticky zajistíme zhroucené stropní konstrukce.

Komíny

Stavíme a opravujeme nadstřešní části komínů a komínové hlavy, komínové stříšky, komínové lávky a propoje.
Více informací na stránce komíny.

Střešní otvory a doplňky

Osadíme vám střešní okna, světlovody, polykarbonátové světlíky, výlezy na střechu, lávky, žebříky, tepelné a solární kolektory, lavinolamy, větrací otvory, zábrany proti holubům, prostě vše, co lze na střechu či do ní umístit.

Samozřejmostí jsou i opravy, rekonstrukce či výměny těchto částí.

Zednické práce

Postavíme vám dům, půdní vestavbu, či jakoukoli menší stavbu, a to na klíč. Nejednáte tedy s našimi subdodavateli, vše zařídí firma Střechy Kugler a také za to zodpovídá.

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce.

Opravíme či zrekonstruujeme římsy, komíny, arkýře, balkony, terasy, lodžie.

Natahujeme a natíráme omítky.

Tesařské práce

Dodáme a namontujeme nové krovy a další dřevěné díly. Dřevěné konstrukce ošetřujeme chemicky proti dřevokaznému hmyzu a houbám. Opravíme nebo vyměníme staré či poškozené krovy, krokve, vaznice, vzpěry, trámy či kleštiny, vyměníme součásti napadené dřevokazy.

Klempířské práce

Provádíme veškeré klempířské práce - oplechování okapů, úžlabí, nadezdívek, říms a parapetů. Zhotovíme žlabové háky, střešní žlaby, žlabové kotlíky, odpadní potrubí a to na míru.

Uděláme na vaši střechu i hladkou plechovou krytinu s dvojitou (stojatou či ležatou) drážkou.

Vyrobíme i repliky historických částí a atypické objekty.

Pracujeme s veškerými dostupnými materiály - s mědí, pozinkem, titanzinkem, hliníkovými plechy...

Zateplení

Zateplíme váš dům, střechu nebo strop zvenku nebo zevnitř. Pomůžeme s výběrem správného materiálu pro Váš objekt

Koupelny

Vaši starou koupelnu zcela zrekonstruujeme nebo postavíme koupelnu novou.

Obklady a dlažby

Obložíme všechno, co budete potřebovat, od koupelny či kuchyně po venkovní fasádu. Vydláždíme váš balkon, chodník, vjezd do garáže, cestu, dvůr, náměstí.

Izolace

Zaizolujeme základy Vašeho domu, střechu nebo balkón. Pracujeme se všemi dostupnými izolačními materály a garantujeme Vám, že naše izolace vydrží. Provádíme i izolace proti radonu.

Subdodávky

Veškeré ostatní práce - plyn, vodu, elektřinu, topení, kanalizaci a podlahy zajistíme prostřednictvím našich lety prověřených partnerů. Vy však jednáte vždy s majitelem firmy Střechy Kugler, který ručí za kompletní dodávku celé zakázky.

A až to budeme mít všechno hotové, tak po sobě samozřejmě uklidíme!