Střechy Kugler

Střechy Kugler
Bubeníčkova 36,
615 00 BRNO
Tel.: 548 538 387
email: jan@kugler.cz

O firmě Střechy Kugler

Jsme spolehlivou stavební firmou s dlouhou tradicí. Majitel prováděl výškové a stavební práce jako soukromník již od roku 1982. Firma Střechy Kugler vznikla v květnu roku 1990 a patří tak mezi nejdéle působící soukromé firmy na našem trhu. Díky zkušenostem a dokonalé znalosti problematiky si u většiny prací můžeme dovolit nadstandardní 60měsíční záruku na kvalitu provedení.

Specializujeme se na střešní pláště všeho druhu, ale děláme v podstatě všechny stavební práce.

Za 29 let nepřetržité praxe jsme položili střechy na mnoha historických budovách, továrních halách i rodinných domech. Prováděli jsme i střechu, která byla (a stále je) zavěšena pod nosnou ocelovou konstrukcí. Rekonstruovali jsme střechu přeložením a doplněním historické krytiny. Zabýváme se i sanací havarovaných stropních konstrukcí a opravami z lana.

Postavili i zrekonstruovali jsme celou řadu rodinných domů, podkroví a střešních nástaveb. Provádíme zdění, obklady, dlažby, koupelny, fasády, zateplování fasád, zateplování na úrovni stropu, klempířské práce, pokrývačské práce, malby a izolování. Lety prověřené spřátelené firmy zajistí vodu, plyn, topení, elektřinu, kanalizaci i podlahářské práce. Naprostou samozřejmostí pro nás je, že po sobě uklidíme.

Co nám píší naši zákazníci

Co se říká o Kuglerovi:

Vážený pane Kuglere,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za perfektně provedenou práci při rekonstrukci naší koupelny. Zaměstnanci Vaší stavební firmy byli nejen slušní a ochotní vyhovět našim náročným požadavkům, ale i čistotní, což při stavbě v domácnosti za plného provozu oceníte dvojnásob. Mozaikovou dlažbu položili dokonale, vše sedí tak, jak má. Sprchový kout a vana oddělené luxferami byly zpočátku poněkud oříšek, dílo však dopadlo nad očekávání dobře a máme z něj příjemný pocit.
Přeji Vám spolehlivé zaměstnance a hodně dalších spokojených zákazníků.
M. O.

Vážený pane Kugler,
vaše stavební firma byla třetí, kterou jsem oslovil kvůli rekonstrukci střechy a nové fasádě našeho domu. S prvníma dvěma jsem po týdnu vyběhl (ukončil spolupráci). Pracuji v oboru, takže smekám před tím, jak máte dobře zvládnuté své zaměstnance. Na stavbě byly včas, dělali co je třeba bez zbytečných řečí. Při opravě krokví běhali po střeše jako veverky, aby to stihli do deště. Stejně tak se zateplením vlnou. Přiznávám, že jsem měl obavu, protože nám počasí nepřálo. Nakonec i fasádu zvládli na jeden zátah, tak jak se to má, aby se pak netrhala. A střecha s pálenou taškou, kterou jste nám poradil, vypadá opravdu luxusně.
Je vidět, že jste ještě ze staré dobré školy, což už je dneska vzácnost.
Děkuji vám za dobře odvedenou práci.
O. N.